A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Enca - Kujt Po I Han


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/05/2018

2018-05-07T18:41:52

I kam merzit pak
Se kan prit qe kthena prap
Uh ndalo pak kam menu qe o mesnat
Ok durt lart

Bring me in the club
Bring me in the street
If you got new bi**h walk in me
Why you going...

You jealous
Baby baby you jealous of me(x2)


Lyrics submited by Sergie-Cards (1)

2018-07-11 00:47:43
I kam merzit pak
Se kan prit qe kthena prap
Uh ndalo pak kam menu qe o mesnat
Ok durt lart

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018