A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enver Batllava

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Podujevë 
Enver Batllava is a popular singer of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Zani I Ambel, Zani I Beqes

Ku Jane Trimat?

Moj Kosove Me Male E Gurra


» Add A Song »


Related Artists:

Beqir Gashi

Halil Cërvadiku

Feriz Krasniqi

Ibish Broja

Isa Veliu

Lekë Duhoni

Daut Zenku

Ragip Bytyqi

Ymer Sefa

Adem Maxharra


Tags: Enver Batllava

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018