lyrics.al

Ermal Fejzullahu - Te Fala Ke Dhe Nga Une

LIVE VIDEO

Choose star rating
  Rating:  4.9 / 176 votes cast


- Submitted by berlindaist1 -

Sa mendova se T'harova
Dhe per ty skam me pas mall
Ne jeten time
Ti u bane prap e gjall

T'fala mon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot, o zot jam tuj vujt

T'fala mon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot, o zot jam tuj vujt!

T'fala ke edhe nga un
Dhe vazhdoj te Dua shume
Edhe pse smundem me u pa
O zot cka me ba
T'fala ke dhe nga une
Dhe vazhdoj te Dua shume
Shpirtat ton kurr skan me u nda
O zot cka me ba!
.................................

Sa her t'falat ti pranoj
As nuk vdes as nuk jetoj
Ndarjen tone
Se pranoj dhe lotoj

T'fala mon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot o zot jam tuj vujt

T'fala mon permes dikujt
Prap ma bon zemren me vujt
O zot o zot jam tuj vujt!

( 2X )
T'fala ke edhe nga un
Dhe vazhdoj te Dua shume
Edhe pse smundem me u pa
O zot cka me ba
T'fala ke dhe nga une
Dhe vazhdoj te Dua shume
Shpirtat ton kur skan me u nda
O zot cka me ba!!!

Submit Corrections

Ermal Fejzullahu - Te Fala Ke Dhe Nga Une
More Songs from Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu
Ermal Fejzullahu


 18 


Dobesim EquiLybra