A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Escobars

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  23
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Escobars is a popular singer of Hip-Hop music. Escobars esht antar i grupit te njohur O.T.R. Më datë 6 Dhjetor 2014, Escobars publikon videoklipin "Turn Up". Më datë 24 Janar 2016, Escobars publikon videoklipin "Trapping All Week", në bashkëpunim me J Avalanche. Më datë 15 Korrik 2017, Escobars publikon videoklipin "Rich Out The Kitchen". Më datë 5 Mars 2018, Escobars publikon videoklipin "Hajde Ma Afer". Më datë 7 Gusht 2018, Escobars publikon videoklipin "Pull Up"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arbër Kurtaj

Kauzza

I2rejt

Mistiku

Mody

Ace

Lil Koli

Varrosi

Stealth

Paniku


Tags: Escobars, Emra Escobars Haritzi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018