A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gent Fatali

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  164
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gent Fatali is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Genti kreu shkollën fillore në "Meto Bajraktar" në Prishtinë. Ka përfunduar shkollën e muzikës "Prenk Jakova" drejtimi Piano. Ka përfunduar kursin e aktrimit në teatrin Dodona. Dhe shkollën e mesme e ka përfunduar në shkollën "Sami Frashëri" poashtu në Prishtinë. Tani vijon fakultetin në UP drejtimi Ekonomi. Genti si gjithë të tjerët, merret me muzikë prej moshës shumë të vogël. Në vitin 2003, Gent Fatali së bashku me ish-partnerin e tij në muzik...

>> Full biography >>


MAX Production

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Cyanide

Agon Amiga

Lumi B

Skivi

Lannex

Niil-B

Blleki

Lyric Master

Kobra aka Helmusi

Action Bronson


Tags: Gent Fatali, Genti Fatali, Fatal, Genti Fatal, Sajk N Fatal

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018