A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Kryeziu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Fatmir Kryeziu is a singer of Folk Ballads music. Më datë 13 Janar 2018, Fatmir Kryeziu publikon videoklipin "Nje Kujtim"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bekim Ademaj

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Jeton Rrudhani

Fidan Gashi

Alban Bala

Ismet Balaj

Leutrim Llozani

Lindi Mehmeti

Urim Gashi


Tags: Fatmir Kryeziu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018