A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Makolli

Choose star rating

Rating:  2.1 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Fatmir Makolli is a popular singer. Më datë 21 Dhjetor 2013, Fatmir Makolli publikon videoklipin "Vallja E Prishtinës". Më datë 12 Tetor 2017, Fatmir Makolli publikon videoklipin "Despacito Me çifteli"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bashkim Vushaj

Agim Shytani

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri

Altin Ahmeti


Tags: Fatmir Makolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018