A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faton Musa

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Faton Musa is a singer. Këngëtari i ri nga Podujeva, Faton Musa sjell këngën e tij të parë, një baladë e punuar me shumë seriozitet dhe shumë dashuri. Më datë 15 Shkurt 2018, Faton Musa publikon videoklipin "Cfare Je". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga BUG Production....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drini

Azren Jetishi

Elvir Hajdari

Bizzy B

Selget

Enes Kruja

Sei Angels

Petrit Zogaj

Begitune

Purevalone


Tags: Faton Musa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018