A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Future Festivals  • 03/12/2017 - 09/12/2017
    Pallati I Kongreseve, Tiranë
    Prezantojne: Ardit Gjebrea, Ariola Shehu & Nevina Shtylla
    Edicioni i 19-të i Këngës Magjike është gati të nisë rrugëtimin me 1 Tetor 2017. Si çdo vit, këngët do të prezantohen për 10 javë me radhë në “E diela shqiptare”, ku artistët pjesëmarrës do prezantojnë këngën e tyre për të kaluar më tej fazat e këtij konkurrimi. Formula e prezantuar për herë të parë vitin e kaluar, ku artistët ndaheshin në kategori të rinjsh dhe kategori VIP, me sa duket ka funksi...lyrics.al © 2007 - 2017