A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  82
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Fibi is a popular singer of Pop music. Daniela Kamberi apo soç njihet më shumë Fibi, u bë e njohur kur në një foto të reperit Getinjo, ajo shihet nudo në gjoksin e tij. Madje, këngëtarja e re u ngatërrua me Dafina Zeqirin. Në Gusht 2006, Fibi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Shumë Gënjeshtra". Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "Namana", në bashkëpunim me Fibi. Më datë 4 Dhjetor 2014, Eva publikon videoklipin "Loqka Jeme", në bashkëpunim me Fibi. Videokl...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Zhaku

Sheila Haxhiraj

Lola Pink

Jeta Faqolli

Nidora Gjyriqi

Emmy

Entela Zhula

Elia

Kieda Budini


Tags: Fibi, Daniela Kamberi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018