A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fisnikët

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  26
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Fisnikët is a popular group/singers of Pop-Rock music. Fisnike ne jeten e perditshme, fisnike ne familje, FISNIKE ne art. Ky eshte grupi i njohur pop-rock, i cili rriti dhe edukoi me muziken e tij per dekada me radhe gjenerata te ndryshme te rinjsh. Te vleresuar nder vite me cmime, grupi kosovar hyri ne historine e muzikes shqip qe ne vitet ’78, duke krijuar hite, jo vetem ne nje zhaner te pa levruar shume deri asokohe, por edhe me tekstet, te cilat per here te pare tek ne vinin krejt ndryshe; me mes...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Agim Gerguri

(Current member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

403

Gjurmet

Humus

Elonida

Jutbina

Grupi Tonic

Lindja

TNT

Ritfolk

Qelbanix


Tags: Fisniket, Grupi Fisniket, Agim Gerguri

Fisnikët in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018