A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjorela Forde

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Fjorela Forde is a singer of Modern Traditional music. Më datë 14 Shkurt 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Shën Valentini". Më datë 19 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Vetëm Ti". Më datë 28 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Zemra". Më datë 13 Korrik 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Ciganja"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edona Shala

Engji Luma

Valmira Berisha

Majlinda Bajrami

Sina Hima

Qendresa Demaj

Eli Tufa

Adelina Kryeziu

Albina Bekteshi

Shyhrete Reka


Tags: Fjorela Forde

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018