A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Flame is a singer of Hip-Hop music. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo". Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir. Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay". Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco". Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha". Më datë 2...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hary-B

Jetmir Salihu

Flori ABG

Andi AD

Fitim Bajra

Arjan Rrahmani

Noka

Wolfman

Tuzhi-G

Ylldrit Jakupaj


Tags: Flame, Flamur Selmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018