A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flavia Mija

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Flavia Mija is a popular singer of Central Albania Traditional music. Më datë 17 Maj 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Nëntor 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "S'me Meriton". Më datë 12 Tetor 2017, Flavia Mija publikon videoklipin "Bije Dibrone Lind N'tirone"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Edlira Arifi

Donika Tufa

Natasha Qemalja

Hafsa Zyberi

Enxhi Vlashi

Eglantina Toska

Greta Berati

Valbona Halili

Fatma Zyberi

Greta Zani


Tags: Flavia Mija

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018