A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Florida Meshi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Florida Meshi is a popular singer. Kënga tashmë është pjesa më e bukur e jetës së saj. Pa ‘të nuk mund të rri asnjë çast. E bukur, energjike, seksi dhe me shumë adrenalinë. Kjo është Florida, këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses në fushën e muzikës te vendit tonë. Florida Meshi është një nga këngëtaret më simpatike dhe madhështore të skenave tona, e cila përherë di të vijë ndryshe dhe të befasojë publikun. Ajo është një ndër femrat më të bukura për tu marrë shembull në stil,...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kaltrina Molliqaj

Blerina Shera

Mimoza Mazreku

Milex

Silvana Rusi

Blerina Dibra

Zana Ahmetgjekaj

Sadbere Mehmeti

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Eriselda Aliaj


Tags: Florida Meshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018