A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

  The voting hasn't started because there are no new photos yet. Please check back later.
 • Alketa Vejsiu
  E Shtunë, 23 Qershor 2018
 • Kida
  E Premte, 22 Qershor 2018
 • Capital T
  E Enjte, 21 Qershor 2018
 • Era Istrefi
  E Mërkurë, 20 Qershor 2018
 • Xhensila Myrtezaj
  E Martë, 19 Qershor 2018
 • Kida
  E Hënë, 18 Qershor 2018

Morena Taraku

Anjeza Branka

Sheila Haxhiraj

Ana Kabashi

Oriola Marashi

Ingrit Gjoni

Vesa Smolica

Anxhelina Hadergjonaj

Vesa Smolica

Anxhelina Hadergjonaj

» See More »Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018