A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Fajt is a popular singer of Hip-Hop music. Ne fillim njhiej si G-Fighter. Si Fajt hyri ne skenen shqiptare kohey e fundit, ne bashkpunim me Etnon dhe Tringen. Po sjell vazhdimisht edhe kenge solo, te cilat po pelqehen mjaft dhe sot Fajt ka perkrahje te madhe nga reperet e tjere shqiptare. Më datë 14 Korrik 2009, Ekrem Gj publikojnë videoklipin "Ta Hekim Flamën", në bashkëpunim me G-Fighter & Japan. Më datë 10 Tetor 2010, G-Fighter publikon videoklipin "Normal", në bashkëpunim me Dr....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Black Fish Entertainment

(Current label)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

99nci

Big H

Rapholic

Mars

LT-One

Agon Nimani

Lukani OTR

Fulzan-G

Oran G

Danny Boy


Tags: Fajt, G-Fighter, G Fighter, Fajter, G-Faiter

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018