A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Gaffi is a popular singer of Hip-Hop music. Gafurr Demiri (b2G) Momentalisht jeton ne Oher (Macedonia), pra në vendlindjen e babait, gjyshit, stërgjyshit e tij. Ka jetuar dhe është rritur si çdo fëmijë tjetër shqiptar i asaj ane. JeTon me Familjen e tij, te cileT jane Gjeja me e shtrenjT ne Bote per Te. ka Thene Gafurri. Gafurri i njohur si b2G karierën e tij e filloi si 10 vjeqar,(Talentin e Tij ai ka zbuluar ne KORIN E SHKOLLES FILLORE). Ai shkollën fillore e ka filluar në Oher. Emri b2G...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Snow Black

Tikkz

Bloody

Daja Do

Niti-G

Sony T

S4MM

Emir

Bomba

Retno


Tags: Gaffi, B2g, Gafurr Demiri, B2g A.K.A Gaffi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018