A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentjana Gjergji

Choose star rating

Rating:  2.6 / Votes cast:  19
  • Origin:
  • Shkoder 
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gentjana Gjergji is a popular singer of Shkodra's Traditional & Traditional Wedding music. Gentjana Gjergji Ka Lindur Dhe Jeton Ne Shkoder. Merret Me Muzike Qe Nga Viti 1999. Më datë 25 Nëntor 2012, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Kenge Kurbeti". Më datë 4 Shkurt 2013, Gentjana Gjergji publikon videoklipin "Po Kendoj". Më datë 5 Shkurt 2013, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Sy Zezo". Më datë 29 Tetor 2016, Gentjana Gjergji & Rrok Gjergji publikojnë videoklipin "Martesa E Djalit...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vjollca Palushani

Juliana Pasha

Ludjana Rrapa

Kristina Marku

Mukades Çanga

Orjola Xhemollari

Arsinda

Nertila Selmanaj

Kristina Deda

Drita Ukaj


Tags: Gentjana Gjergji, Gentiana Gjergji

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018