A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  495
  • Origin:
  • Pejë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Gjiko is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Gjiko eshte nje emer shume i njohur per te gjithe, per shkak te bashkepunimeve te tij shume te suksesshme qe ka publikuar koheve te fundit. Emri i vertete i reperit eshte Asdren Gjikolli. I lindur ne Peje, kengetari ka ushtruar gjate adoleshences se tij sportin e rruges Parkour, prej te cilit ka marre edhe nofken Flyboy. Eshte angazhuar ne muzike qe ne femijeri, ndersa Hip Hop eshte tradite ne familjen e tij qe prej vitit 1997. Asdren Gjikolli sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Big Bang (Arbër Gjikolli)

(His brother)

Elita Rudi

(His girlfriend)

REDBOX Entertainment

(Current label)

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Energjiko (2018)

667 (1 Hap Para Dreqit) (2012)


» Add A Song »

Shtrejt
Gabime
Kush Je Ti
Papuqe Gucci
Je Shku
Edhe Tri
Hajt Hajt
Yjet Nalt
Si Me Def
Bari Terla (Shllajferic)

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Translations (3)


Related Artists:

Blasta

I.N.S.E.C.T

Lil' Liri

Real Mc

Cyclone

Bonsaton

BlackLion

Gent Fatali

Tiki

Tensioni G


Tags: Gjiko, Asdren Gjikolli, Gjiko Fly Boy, Gjiko Flyboy

Gjiko in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018