A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjon Lleshi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Gjon Lleshi is a singer of Tallava & Northern Albania Traditional music. Më datë 12 Qershor 2013, Gjon Lleshi publikon videoklipin "O Sa Keq". Më datë 26 Janar 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Do Ta Bajm Ni Dasem T'madhe". Më datë 8 Shtator 2016, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Eja Vetem Eja". Më datë 30 Qershor 2017, Gjon Lleshi publikon videoklipin "Zemren Ty Ta Fala". Më datë 9 Shkurt 2018, Gjon Lleshi publikon videoklipin "U Treta Ne Gurbet". Më datë 12 Korrik 2018, Gjon Lleshi publikon vid...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marjo Dedja

Enesti

David Kolaj

Rahim Azemi

Shpresim Krasniqi

Reli Mborjes

Alban Rapo

Franc Koruni

Eshdaidy

Mergim Koroshi


Tags: Gjon Lleshi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018