lyrics.al

GOLD AG :: NEWS


Gold Ag I Bashkohet Studentėve Nė Marshimin-Protestė


Choose star rating
  Rating:  5 / 2 votes cast

[22-01-2013]
Pak ditė mė parė nė Kosovė u organizua njė marshim me qindra studentė tė Universitetit “Hasan Prishtina”, pėr mbrojtjen e heronjve tė Kosovės Lindore, konkretisht, moslejimin e rrėzimit tė lapidarit me emrat e dėshmorėve nė Preshevė.

Studentėve nė kėtė marsh iu bashkua edhe kėngėtari, Gold Ag, madje ai kėndoi kėngėn e tij, “Urime Shqipni”, shkruan Bluetooth.

Gold Ag ėshtė njė nga artistėt, i cili gjithmonė ka shfaqur anėn e tij patriotike e kjo zakonisht nėpėrmjet teksteve tė kėngė tė tij, qė i ka sjellė pėr publikun e fansat e gjerė.

Sot Gold AG publikoi dhe kengen e tij te re me titull "Mbahu".
 (albeu)

      Gold Ag - Mbahu [Lyrics & Video]

See more articles from Gold Ag

Gold Ag
Gold Ag
    Table 'tekste_shqip.bioz' doesn't exist