A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Luj Luj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Na e dim qe je valltare me vallzu a pot vjen marr Si tja kesh lakmi naj kuj merr mindilin hyn e luj

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref 2

Qysh po din me lujt atë bel para valles pse spo del Kan hy nvalle krejt po lujn me ta shku ty nuk po mujn

Ref
Luj Luj mos prito bashk me neve ti vallzo sonte luj deri n'maksimum digje kalle bone shkru
ref:4


Lyrics submited by Krenar Gervalla
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018