A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gramoz Gervalla - Te Dua


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Comments

(0)

17/01/2010

2010-01-17T12:19:41

ti ne zemren time kur me ke trokitu kurr a dit une ty ste kam pritur sa shum mke quditur e mke befasuar kur me erdhe afer dhe me the te dua shume te dua a me do ti mua me jep besen ti se ske mem tradhtu per ty jetoj per ty ekzistoj per ty gjithmon une do te mendoj te afrova ty pran vetesti putha buze s ti ska tjeter shije te embel paskan buzet e tua per gjithmon ne ket jet une do te dua shum te du a me do ti mume jep besen ti se ske mem tradhtu per ty jetoj per ty ekzistoj per ty gjithmon une do te mendoj.....


Lyrics submited by Qlirim Kelmendi Nga Fshati Kosuriqi I Pejes
more...
lyrics.al © 2007 - 2018