A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Bini Defa, Bini


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Me marr nuse eshte shyhret. Qysh eshte reni me adet.
Kur bahet nana me re. Si per se dyti me pas le.
Me marr nuse eshte shyhret. Qysh eshte reni me adet.
Kur bahet nana me re. Si per se dyti me pas le.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Ka qellu nusja e mire, e ka syrin sikur lire.
çfare nafake kena pas me marr te bukren e dynjas.
Ka qellu nusja e mire, e ka syrin sikur lire.
çfare nafake kena pas me marr te bukren e dynjas.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.

Bini defa, bini. Hyni ne valle, hyni.
Knoni qika, knoni. Ju na dispononi.


Lyrics submited by  KsShQiP
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018