A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Une Si Mbret Ti Si Mbretnesh


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2008

2008-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Shyqyr Deshti Zoti"


Lulem lule po shkojn fletat. Lumi une ty qe te gjeta.
Si pranvera kur na vjen. Ti ke ardh ne shpirtin tem.
Lulem lule po shkojn fletat. Lumi une ty qe te gjeta.
Si pranvera kur na vjen. Ti ke ardh ne shpirtin tem.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.

Kur dy zemra jan razi, ka shyhret ne dashuri.
Hajt martohem sa ma shpejt, se pa ty spo muj me nejt.
Kur dy zemra jan razi, ka shyhret ne dashuri.
Hajt martohem sa ma shpejt, se pa ty spo muj me nejt.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.

Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.
Une si mbret ti si mbretnesh. Zemra zemres i buzeqesh.
Jan ba bashk zjarri me prush. Qe s'mundet me i nda askush.


Lyrics submited by  KsShQiP
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018