A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Gramoz Gervalla - Ti Me Prek Ne Zemer


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/10/2015

2015-10-17T13:55:08

Song from the album:

"Singles Collection"


Qysh me mbajt durimin?
Për ty vetull-hollë?
Me ta pa at' bukuri
e me nejt pa fol.

Refren:
Ti më prek në zemër, ti më prek në tel.
T'vij pas hapave tua, aty ku ke shkel.
Nëse ti m'kupton, se sa shumë të du,
ja vlen zemrën tande me rujt veç për mu.

Më tha mendja jote
se nuk ke frajer.
Përveç meje, zemrën
tjetër kush s'e merr.

Refren:
Ti më prek në zemër, ti më prek në tel.
T'vij pas hapave tua, aty ku ke shkel.
Nëse ti m'kupton, se sa shumë të du,
ja vlen zemrën tande me rujt veç për mu.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018