A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Greta Koçi

Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci

Origin: Kuçove    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: ♎ Peshorja  
Greta Koçi is a very famous singer of Pop music. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Full biography >>


  • Find Greta Koçi on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  296

Bam Bam Bam (2010)

Do Me Shaj Nena (2008)

Mos Shiko Tjetër (2006)


» Add A Song »


Perseri
Me Fal Nene
Nuk Ka Dashni
Mos Shiko Tjeter
Nuk Ta Kam Thene
Me Mu
Do Te Me Shaj Nena
I Besova
Kjo Toke Me Rriti
S'jam Jetime

Translations (1)


Greta Koçi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018