A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hysni Zeqiri

Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  10
  • Origin:
  • Krushë E Madhe 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Hysni Zeqiri is a popular singer. Një aktor i diplomuar, është Hysni Zeqiri, i cili hapat e parë në muzikë i hedh në vitin 2003, me këngën: "Ma kthe mallin në dashuri", e punuar nga Nexhat Macula, e publikar në radio. Ngjitja në skenë shihet në "Kosova Fest", me baldën "Hije në imazhin tim". Nga kjo kohë fillon avancimi edhe më tepër në botën e muzikës, ku këngë pas kënge, në vitin 2008 sjell albumin e titulluar "Hije në imazhin tim". Më datë 22 Shtator 2007, Hysni Zeqiri pu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endrit Duraku

Papushi

Samir Aliu

Armend Shabani

Dardan Aliu

Astrit Bejta

Valon Rama

Acidi

Driton Sopa

Pleurat Lajçi


Tags: Hysni Zeqiri, Hysi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018