A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
I Vetem Ne Shtepi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: I Vetem Ne Shtepi is a group/singers. Në Maj 2009, I Vetem Ne Shtepi marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Bukuri E Rralle"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agus-Sejdo

Grupi Folklorik Gostivari

Galaxicstar

Grupi Fonia

Power Rap

Muhagjert

Mask's

Double-Headed

Top String Quartet

Bs Crew


Tags: I Vetem Ne Shtepi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018