A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Idajet Skura

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Idajet Skura is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 8 Maj 2017, Idajet Skura publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 13 Mars 2018, Idajet Skura publikon videoklipin "Ngrehu Vish Fustan'e Bardhe"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eglantin Sota

Klajdi Topi

Panajot Malaj

Bardhi Zdrava

Brahim Kora

Behar Hoxha

Piro Osmani

Ervis Seiti

David Muhaj

Xhevair Bora


Tags: Idajet Skura

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018