A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ildi - Gjithmone  (Feat. Virusi & Evi)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/02/2018

2018-02-14T17:38:31

REF.:
Degjo, s'te kam harruar
te kam menduar gjithmone,
nuk do gjesh tjeter se dashurija jone,
aaaaa se ma mundon

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018