A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jeton Fetiu

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  6
Jeton Fetiu is a singer of Rhapsodic Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zymer Gashi

Xhemajl Qeta

Elvir Tahiri

Alush Malushaj

Jonuz Delaj

Rexhep Kuqi

Mic Koca

Lush Dumnica

Destan Pagarusha

Basri Bega


Tags: Jeton Fetiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018