A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juliana Pasha

Tags: Juliana Pasha, Juliana Llakaj

Origin: Burrel    Residence:        Age: 37   Zodiac sign: ♉ Demi  
Juliana Pasha is a popular singer of Pop music. Që nga mosha e re 6-vjeçare Juliana ka filluar të mirret me aktivitete muzikore. Vjen nga nga një shkollë gjimnazi, “Qemal Stafa”. Pas gjimnazit ndoqi Akademinë e Arteve, degën Muzikologji. Juliana është e njohur për zërin e saj të fuqishem dhe black. Gjithashtu edhe për paraqitjet e saja të mrekullueshme në skenë, plot sharm dhe energji. Juliana ishte prezente në shumë festivale të muzikës shqiptare ku ka fituar shumë çmime. Në Dhjetor 1998, ...

>> Full biography >>


  • Find Juliana Pasha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  35

» Add A Song »


Jeto
Krishtlindje Te Bardha
It's All About You

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018