lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juniors CornerSongs From Junior Artists:

  Pellumb Hajdari - Qingji

  Pamela Kovaci - Mesueses Time Te Pare

  Erza Muqoli - Duaje Atdheun Tend

  Albana Berisha - Mesuesja Ime

  Ajfer Aliu - Mesuesja Ime

  Mishel - Mama

  Dea Sabriu - Mesuesja Ime

  Yll Bislimi - Falemndierit Ju Mesues

  Mishela Rapo - Jemi Nje, S'jemi Dy

  Dorina Coba - Mesueses Time

  Albion Rexhaj - Atdheut Tim

  Kripmjaltezat - Parku I Heshtjes

  Lior Hajdari - Mora Fjale

  Kripmjaltezat - Ninulla E Frikes

  Rea Rexhepi - Kesulekuqja

  Triola Jakupi - Buzëkuqi

  Ema Smajli - Nje Shtatori

  Donika Nuhiu - Romeo Dhe Zhuljeta

  Adea Latifi - Shkolla Ime

  Armend Ademi - Aventura

  Marigona Imeri - 17 Shkurti

  Pellumb Hajdari - Rokoko

  Pellumb Hajdari - Qeni

  Alisa Jerliu - Motrat

  Vanesa Doqi - Tradhtar

  Klesta Qehaja - Besoj

  Alisa Jerliu - Kukulla

  Djellona Krasniqi - Shkolla Jon

  Sala Jashari - Kenge Per Flamurin

  Kristina Hajdari - Zemra Rrahe Per Nje Shqiperi

  Albana Berisha - Femijeria Ime

  Anila Ajeti - Nenes

  Yll Bislimi - Ilahi Per Nenen

  Alisa Jerliu - Hani Hani

  Eris Rexhepi - Stilin Kshtu E Kam

  Pellumb Hajdari - Sherri Ne Katun

  Pellumb Hajdari - Sherri I Vogel

  Liori - Gabim

  Roderika Ukelli - Gjyshi Dhe Gjyshja

  Rina Krasniqi - Çunga Llunga

  Roderika Ukelli - Diferenca

  Kripmjaltezat - Gjyshe Me Fal

  Mishela Rapo - Dambaje

  Erza Muqoli - Papaoutai

  Roderika Ukelli - Vajzat

  Lior Hajdari - Mulla Jakupi

  Niki Mjeda - Nje Lahute E Nje Flamur

  Finesa Sadiku - Mengjesi Ne Fshat

  Picirruket - Llalla Llulla

  Emara Berisha - 10 BarbikatLoading...


Kalendari
25/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Rest In Peace:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote