A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Juvi is a popular singer of Pop music. Ushtron profesionin si kengetare diaspore qe nga viti 2012. Më datë 28 Dhjetor 2015, Juvi publikon videoklipin "Po M'don Mu". Më datë 26 Korrik 2016, Juvi publikon videoklipin "E Ke Pi Ti Pak". Më datë 7 Maj 2017, Stiven & Juvi publikojnë videoklipin "Je Si Blic", në bashkëpunim me Gazi. Më datë 13 Shtator 2017, Juvi publikon videoklipin "Ta Lo Seen"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eva Ndoja

Lola Pink

Sheila Haxhiraj

Hersiana Matmuja

Arsinda

Xhesika Polo

Dorina Garuci

Laura Toska

Elia

Kieda Budini


Tags: Juvi

Juvi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018