lyrics.al
Submit a beter picture
Kėngė Shkodrane


Kėngė Shkodrane Tekste

Tags: Kėngė Shkodrane, Kėngė Popullore, Shkodra
Rruga e kenges shkodrane eshte e vjeter, madheshtore, ku te terheq nje force mahnitese, aq sa kur futesh ne kete tempull, nuk mund te dalesh, sepse e ndien veten ne nje bote te magjishme, te mbushur me dashuri per jeten e njerezit, midis lulesh shumengjyreshe, bukuria dhe aroma e te cilave ua shton hijeshine e madheshtine melodive magjepse dhe teksteve poetike te mrekullueshme. Dashuria per kengen shkodrane nuk eshte nostalgji, por dashuri per ... >> Full Biography >>
0

Choose star rating
  Rating:  4.8 / 13 votes cast


Song Lyrics:

» Add new songs »

» Add new songs »Featured or Links:
 17 


Dobesim EquiLybra