A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Kalboz is a singer of Hip-Hop music. Më datë 13 Tetor 2017, Kalboz publikon videoklipin "N'rrug", në bashkëpunim me Mc Klinton. Më datë 18 Nëntor 2017, Kalboz publikon videoklipin "TVRT 4 Life". Më datë 13 Mars 2018, Kalboz publikon videoklipin "Ju Nuk E Dini", në bashkëpunim me Mc Klinton....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albotoxic

Obyaw

Young-G

Qeyson

Slim

Labb.1

GK

Gent

Flipp

Klajdi Salla


Tags: Kalboz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018