A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
BIOGRAFIA: Kasso is a popular singer. Kastriot Rrmoku vazhdon te jetoje ne Prishtine. Ai momentalisht merret me muzike dhe vijon mesimet ne shkollen e mesme. Tash vone ka filluar te merret me muzike por ka korrur mjafte suksese ne kete fushe. Eshte mjafte i popullarizuar dhe i kerkuar nga te rinjet shqiptare qe e preferojne muziken qe kendon ai. Ai eshte tifoz i flakte i Milanos dhe i Kaka's endrra e tij eshte qe te behet nje dite nje footballist siq eshte Kaka' pasi qe ai merret ed...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jashar Hoxha

Krayzie Xia

Trim Jakupi

Shqipran Maliqi

Besart Halimi

Muaad

Tin (Boletin Musa)

Merki Buduri

Jokker

Fitim Hergaja


Tags: Kasso, Kaso, Kastriot Rrmoku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018