A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastro Zizo

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  45
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kastro Zizo is a very famous singer and songwriter of Pop music. Ai është një nga këngëtarët më interesantë dhe të veçantë të skenës shqiptare. Kastro Zizo është ndër artistët shumë të komentuar, qoftë për projektet e tij muzikore, por edhe për imazhin e krijuar në publik. Me një karrierë të gjatë disavjeçare, Kastro ka një repertor të gjerë këngësh, të suksesshme. E ka nisur karrierën e tij me grupin 2 Farm, me të cilët ka performuar për disa vjet, e më pas vazhdoi të performonte si solist. Kastro ka ardhur p...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

2farm

(Former member)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Komplet-Komplot (2006)

Ketri, Pula Dhe Njeriu

Kështu E Doni Ju!


» Add A Song »

Gjinkalla (Remix)
Chupa Chupa
Kenga E Çajit
Maca
Kikiriku
My Ex
Porno Days
Papalove
Naten Kur Flija
Dita Dites

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Flori Mumajesi

Alban Skenderaj

Seldi Qalliu

Bes Kallaku

Ermal Mamaqi

Elgit Doda

Ermal Meta

Vedat Ademi

Adrian Gaxha

Korab Shaqiri


Tags: Kastro Zizo, Kastro Xixo, Castro Zizo, Klevis Bega, Dr. Love

Kastro Zizo in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018