A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kelly is a popular singer of Pop music. Ai ka studiuar ne Akademine e Arteve ne Tirane dhe punon si producent muzikor. Ai ka bere shume kenge te cilat tashme jane hite dhe ka marre pjese ne disa festivale. Në Shtator 2007, Kelly merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Loti Qe Fal". Në Maj 2009, Kelly merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Neser". Në Maj 2008, Kelly merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Braktisja", ku shkon deri ne finale dhe fiton çmimin "Best Pop & Rock". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luiz Ejlli

Adriano Rama

Klejvis Saliaj

Kristo Thano

Erjon Korini

Erik Lloshi

Mateus Frroku

Egzon Pireci

Berkan

Shpat Deda


Tags: Kelly, Kelli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018