A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kelvi Kadilli

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Kelvi Kadilli is a singer of Pop & Dance music. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Xhuljo Imeri

Aron

Fatmir Kryeziu

Florim Loku

Elion Demolli

Mc Lami

Blond Krasniqi

Kevin Bogdo

Lummy Official

Pazza


Tags: Kelvi Kadilli

Kelvi Kadilli in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018