A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kid Gashi (G4shi)

Tags: Kid Gashi, G4shi, Gashi, Larry, Labinot Gashi

Origin: Libi  Residence:        Age: 28   Zodiac sign: ♎ Peshorja  
Kid Gashi (G4shi) is a very famous singer and songwriter of Hip-Hop music. Emri i tij i vërtetë është Labinot Gashi, në Amerikë njihet si Larry, kurse emri i tij artistik është G4shi. Ai ka lindur në Libi, por me origjinë është shqiptar nga Kosova, gjë e cila që vërehet nga mbiemri i tij. Ai është shndërruar në një prej reperëve më të njohur në Amerikë. I njohur është edhe në vendin tonë, por vetëm nga njohësit dhe njerëzit e hip-hopit. Ky reper shumë i talentuar po vë në rrezik edhe emrat më të mëdhenj të hip-hopit bot...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  13

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018