A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Fureraj

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  6
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Greqi 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Klea Fureraj is a popular singer of Kids music. AUTOBIOGRAFI: Arti per mua eshte jete. Shpresoj ne te ardhmen te mos ju zhgenjeje. Ne karieren time (sado e vogel jam) kam marr shum cmime te ndryshme dhe jo vetem ne qytetin tim. Ju premtoj se une do arrij lart e me larte e do fitoj edhe me shume cmime me te medha. Ne moshen 4 vjecare kam hipur per here te pare ne skene ku kam kenduar kengen "macja dhe bubi". Caste qe nuk do ti harroj asnjehere. Me pas dalja ime ne skene u zgjerua dhe une mora ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vanesa Sono

Rreze Bekteshi

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Melissa Magnanelli

Aulona Limani

Elta Ademi

Edueda Salihaj

Arbnora Rexhepi

Salije Bajrami


Tags: Klea Fureraj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018