A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klinti Çollaku

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  36
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klinti Çollaku is a popular singer of Pop music. Në vitin 2011, Klinti Çollaku merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2015, Klinti Çollaku merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Ti Je". Në vitin 2017, Klinti Çollaku shpallet fitues në The Voice of Albania 6. Në Tetor 2017, Klinti Çollaku merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Me S'me Gjen", ku vleresohet me cmimin e produksionit dhe renditet i gjashti ne finale. Më datë 4 Maj 2018, Klint Çollaku publikon videoklipin "Genjej". Muz...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Winner)

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Klejvis Saliaj

Erjon Beci

Dilan Reka

Erik Lloshi

Klajdi Musabelliu

Stiv Boka

Gerard Merdani

Erjon Korini

Alex Seitaj

Deklan


Tags: Klinti Çollaku, Klint Çollaku, Klinti Collaku

Klinti Çollaku in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018