A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodian Lela

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Klodian Lela is a popular singer. Më datë 11 Shkurt 2012, Klodian Lela publikon videoklipin "Kush Ta Preu Ate Fustan". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 1 Prill 2013, Klodian Lela publikon videoklipin "100 Vjetori Pavaresise". Më datë 25 Qershor 2016, Klodian Lela publikon videoklipin "Lozonjare". Më datë 12 Tetor 2017, Klodian Lela publikon videoklipin "Adio". Muzika e këngës u punua nga Jonald Haxhia, teksti u shkrua nga Jonald Haxhia....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Prek Shkreli

Arjani I Shitit

Tha Answer

Bledar Hasaj

Rini Dauti

Drilon Krasniqi

Zamir Xhavara

Alim Dauti

Nazim Beqiri

Bastri Ibishi


Tags: Klodian Lela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018