A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Nezha

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  63
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Laura Nezha is a popular singer of Pop music. Laura Nezha eshte nje nder kengetaret me te mira shqiptare dhe studion ne Universitetin e Arteve, dega Regji Teatri. Lidhja e saj me muziken eshte shume e hershme. Ka filluar te interpretoje ne skene qe ne moshen 5 vjec ne evente per femije me kenge, recitime dhe duke luajtur ne piano. Qe ne kete moshe ajo qe familjareve te saj i bente pershtypje ishte se ajo fiksohej pas aktoreve neper filma dhe gjate gjithe kohes i imitonte, shenje kjo qe perca...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sabina Dana

Erga Halilaj

Kamela Islamaj

Barbana

Rezarta Shkurta

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Marjeta Billo

Olta Boka

Selma Bekteshi


Tags: Laura Nezha

Laura Nezha in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018