A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Laura Nezha

Tags: Laura Nezha

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 27   Zodiac sign: ♍ Virgjeresha  
Laura Nezha is a popular singer of Pop music. Laura Nezha eshte nje nder kengetaret me te mira shqiptare dhe studion ne Universitetin e Arteve, dega Regji Teatri. Lidhja e saj me muziken eshte shume e hershme. Ka filluar te interpretoje ne skene qe ne moshen 5 vjec ne evente per femije me kenge, recitime dhe duke luajtur ne piano. Qe ne kete moshe ajo qe familjareve te saj i bente pershtypje ishte se ajo fiksohej pas aktoreve neper filma dhe gjate gjithe kohes i imitonte, shenje kjo qe perca...

>> Full biography >>


  • Find Laura Nezha on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  54

Laura Nezha in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018