A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lek Plepi

Tags: Lek Plepi, Leke Plepi

Lek Plepi is a popular singer in hip-hop music. Emri i tij i vertete eshte Lek Plepi dhe vjen nga Dukagjini. Ai eshte shume i njohur ne Shqiperi per kenget e tij te tmerrshme. Shume i diskutueshem ne Facebook nga ku mori edhe fame. Kenga e tij me e sukseshme eshte me Drilon Hoxhen....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  23

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017