A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  67
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Leta is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Me një karrierë shumë të gjatë në skenën muzikore, duke filluar nga fëmijëria e saj e hershme, këngëtarja e popullarizuar Filloreta Ismajli-Leta vazhdimisht ka sjellë një freski me hitet dhe albumet e saj të shumta. Në repertorin e saj tashmë gjenden shume albume, ku për çdo vit ka sjellë nga një album për adhuruesit e saj. Është njëra nga këngëtaret e rralla që paguan rregullisht tatimin ndaj shtetit, por ndjehet e dëshpëruar me institucionet të...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts

Moj Dashnia Jem (2018)

Ku Po Knojme (2017)

Tash E Kalli Dada (2016)

O Lumet Na Per Kete Dite (2015)

Krushqit Po Afrohen (2014)

Hajde Te Dada (2013)

Kjo Zemer Nje Here Falet (2012)

Bajna Dasem (2011)


» Add A Song »


Related Artists:

Edona Bujari

Vjollca Selimi

Fate Berisha

Remzije Strumcaku (Rema)

Drandofile Rama (Filja)

Arbnore Kleçka

Shemsie Gashi

Blerina Gashi

Xhevahire Bytyqi

Majlinda Topanica


Tags: Leta, Filloreta Ismajli, Filloreta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018