A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lili Gjidodaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Fushe-Arres 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Lili Gjidodaj is a popular singer of Pop music. Filloi te kendonte ne moshen 10 vjeçare si soliste e pare ne shtepine kulturore te femijeve F.Arres. Ne vitin 1999 behet pjestare e Ansamblit Puka deri ne vitin 2003. Pasi mbaroj shkollen e mesme, u martua dhe ne vitin 2004 u largua per ne perendim, ku ushtronte pasionin e saj tashme si kengetare ne Zvicer, ku qendroi plot 4 vite. Me pas i nderpret te gjitha aktivitetet sepse solli ne jete femijen e saj. Rikthehet ne Shqiperi dhe publikon disa ke...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marjeta Billo

Ola

Anxhela Noti

Laura Toska

Emmy

Inna (Ina Kollçaku)

Edea Demaliaj

Migena Rinxhi

Jeta Faqolli

Xhejsi Jorgaqi


Tags: Lili Gjidodaj, Lirie Gjidodaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018